Temat: Aquilamed Ritello, opinie - odkurzacz

Już ponad miesiąc temu kupiłem odkurzacz firmy Aquilamed. Mam jedno PYTANIE.
Mój znajomy chciał sprawić sobie Ritello przez strone internetowa firmy maktex .
Wszystko byłoby ok tylko że oni nie odbierają telefonów! Nie wiem wogóle dlaczego ich strona funkcjonuję.
Dopiero wizyta przedstawiciela handlowego w domu otworzyła mi oczy. Uważam, że warto przyjrzeć się tej sprawie

2

Odp: Aquilamed Ritello, opinie - odkurzacz

nie zgadzam się z tobą, ja umówiłam się na prezentację ritello i nie kupiłem bo uwazam że inne odkurzacze  biją na głowe ritello!!
wogóle czy tj ritello czy aquilamed ? 
ten odkurzacz wystepuje pod różnymi nazwami DLACZEGO?   

Nasi znajomi dali się namówic i kupili aquilamed nie moga nic powiedziec, bo nie otrzymali jeszcze odkurzacza maja tylko jakąś karteczkę ze bedzie dostarczony za 30 dni może będzie dostarczony , może nie bedzie, zobaczymy,
na razie się boją że starcili pieniędze i dowiadywali sie juz starostwie, tam jest rzecznik konsumenta za darmo co maja teraz zrobić - doradził wypowiedzieć umowę
oni tacy naiwni że świat!

3

Aquilamed sprzedaje orginalne odkurzacze Ritello! Wiem bo jestem jego posiadaczem i jestem bardzo zadowolony... rozala chciałbym porozmawiać z Twoimi znajomymi czy prawdę mówisz ;] ?

4

haha przeczytaj nalepke gdzie go robia, w chinach haha biedne skosnookie dzieci pracuja zebys ty miala to swoje chinskie cudo. Ten ich produkt to pozal sie boze juz zwykly odkurzacz lepszy niz te ich cacko hahah powodzenia w uzytkowaniu bubla.

5

Tadeusz kłamiesz jakbyś był sprzedawcą tego Aqulmeda.
Powiem ci po kolei dlaczego tak myśle:

1. miesiąc temu nawet tego nie było Aqulmeda - wpisz w internet to hasło, zobaczysz od kiedy pojawiły się pierwsze wzmianki

2. to tak naprawdę jest Ritello tylko zmieniliście nazwę żeby brać za niego więcej pieniędzy - normalnie Ritello kosztuje do 2 do 3 tys, a wy bierzecie prawie 6 tys!!
w promocji Ritello nawet możńa kupić za 1900 zł
http://www.maktex.pl/index.php?p855,rit … model-2009

3. strona autoryzowanych sprzedawców Ritello w Polsce działa, telefony odbierają, podam je publicznie, prosze dzwonić i pytać
strona internetowa:
http://www.maktex.pl/index.php?p853,ritello-r1
Maktel
Poznań, ul. Chociszewskiego 43A
Tel. 601 818 772
e-mail: pb@maktel.pl

4. Jak chcecie nabijać ludzi w butelkę sprzedając tego Agilameda to Wasza sprawa - pewnie czkawką sie wam to odbije ale jak będziecie rzucać rękawicę przeciwko prawdziwym i uczciwym sprzedawcą urządzeń Ritello to możecie się przewieźć na takiej negatywnej promocji. To nasz biznes i nie chcemy w nim śmieci. Zastanówcie się czy nie umiecie normalnie jak ludzie sprzedwać swoje i nie okłamywać klientów a w dodatku wchodzić z butami w ogródek swojej konkurencji? Żadnych zasad!

6

a to o nich było w programie UWAGA???
chyba coś widziałam takiego
że używają logo WOŚP, Fundacji Kardiochirurgii i innych takich znanych fundacji żeby ściemnić klientów jacy są znani i że pomagają innym a tak na prawdę nie maja z nikim żadnej umowy a na swojej stronie napisane mają tak ogólnie żeby nie do końca dało się zrozumieć o co chodzi z poparciem dla tych fundacji

i było jeszcze że nie ma zarejestrowanej takiej spółki wogóle w rejestrze
a podają że są spółką z.oo
to raczej jakaś firma krzak
aha i na swojej stronie podali nazwę ulicy
a nie napisali miasta
więc nie wiadomo gdzie ich szukac smile)))

szukać wiatru w polu chyba!

taki ciekawy wątek, więc zabawiłem się w detektywa
smile)
i jestem MISTRZ dociekań wink)

Ritello produkowany jest w Chinach dla firmy Librex z Pakistanu.
zobaczcie: http://www.librexgroup.com/ritello.htm

Niedawno w Polsce zaczęła go oferować firma której chyba tak na prawdę nie ma
bo jak zadzwoniłem pod nr 53 5111115
to Pan mrukliwym głosem powiedział że firma się mieści w Toruniu
ale jak zadzwoniłem do urzędu miasta Torunia - wydział ksiąg wieczystych
to pod adresem Gdańska 4a mieści się .... uwaga.... pusta działka!!!
obok jest salon samochodowy
- jak ktoś jest z Torunia niech sprawdzi osobiście
i dopisze czy tak jest!
zobaczcie: http://www.aquilamed.pl/index_site.html

wyczuli BIZNES w taki sposób że sprzedają go za podwójną cenę
pod inną nazwą czyli właśnie ten AQUILMED
niby jako spółka, i jak ktoś słusznie zauważył z ograniczoną odpowiedzialnością
i niewiadomo kto za tym stoi
może to firma krzak? a może rosyjskie gieroje wink

a faktycznie jest w Polsce inny sprzedawca
jak wyżej napisane i kosztują te odkurzacze poniżej 2 tys.
ale to jeszcze nic!!!!

zobaczcie co o nich pisża na forum Ci którzy już kupili
i borykają się teraz ze zwrotem
http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=6311591

Więc myslę sobie że Pan szanowny TADEUSZ50
    * Nowy kichacz na forum
który się zarejestrował kilka dni temu, po to tylko żeby napisać aż dwie wypowiedzi i aż obie o tym odkurzaczu jest podstawionym człowiekiem, być może tej firmy albo jakoś tak
i ściemnia nas żeby nabijac w butelkę
i robic promocję jakimś kurcze, nawet już wiadomo jak sie to nazywa
więc wniosek nasuwa się sam

UWAŻAĆ
na Ritello a tym bardziej na Aquilamed 

zdrowia życzę i wyciągam mojego zelmerka, który też miał być antaylergiczny tylko że okazało się że ma skutzeczność na poziomie 25%
czyli co?? usuwa 25% alergenów??? a co z resztą?? smile)
co za świat!

"(...)Jeźdźcy Rohanu! Ślubowaliście! Wypełnijcie przysięgę daną władcy i ziemi!"

8

proszę cie ta skuteczność jest tylko gdy nasz nowy odkurzacz, nieurywany, gdy masz nowy worek i filtry. teraz jego skuteczność nie przekracza nawet 9 %. aaa i gratuluje wyboru. zalmer najbardziej kurzy:P:P:P:D
i sprzęt za 2 tys to podróbki

9

Powiem tylko tyle siedziba mieści się w Toruniu to prawda, obecnie jest przekształcanych kilka biur na terenie Polski aby sprzedawać ritello pod nazwą aquilamed....... A TERAZ NAJLEPSZE biura już istnieją od jakiegoś czasu i wcześniej sprzedawały produkty firmy [nazwę marki usunięto ze względu na ochronę znaku zastrzeżonego w Unii Europejskiej - Moderator] i o to cała tajemnica poprostu pan R.W przestał sie dogadywać z M.K i mamy nowy "rewelacyjny" produkt aquilamed.

no i wszystko jasne!

czyli nie żaden nowy rewelacyjny produkt
tylko w główkach się poprzewracało co niektórym handlarzom
zachciało się zarabiać więcej
i se wymyślili, że zmienią nazwę jakiegoś mało znanego odkurzacza, który ładnie wygląda
i będą ściemniać że to cud dla alergików??
i pewnie jeszcze mówią że ma takie same parametry jak [nazwę marki usunięto ze względu na ochronę znaku zastrzeżonego w Unii Europejskiej - Moderator]
i że ma funkcje medyczne, i że najlepszy dla alergików??
ja nie wiem skąd się tacy ludzie biorą?
za grosz honoru ani godności
tylko szmal, i szmal, i miliony by chcieli dostawać ale za co??
do roboty!
sorry, się zdenerwowałem letko wink
uff, już mi lżej

wracając do konkretów
CIEKAWE JAKIE ATESTY I CERTYFIKATY POKAZUJĄ?
bo na stronie internetowej są i owszem ale jakieś takie podejrzanie nieczytelne
nie dają się powiększyć
i NIC NIE MA PO POLSKU
a w szCZególności przykuwają uwagę te dwa
zdaje się że to po hebrajsku albo rosyjsku
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ed4 … 4fd2e.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/980 … 06ca8.html

chciałem być super detektywem ale już się pogubiłem sad
nie wiem sam o co tu kaman?
piszcie jak coś więcej rozumiecie
CHCĄ NAS ZROBIĆ W BALONA??

"(...)Jeźdźcy Rohanu! Ślubowaliście! Wypełnijcie przysięgę daną władcy i ziemi!"

11

firma z Pakistanu, produkcja w Chinach, dokumentacja po rosyjsku

Jeździec czego jeszcze nie rozumiesz?
słaby jesteś w kojarzeniu faktów

lepiej się nie interesuj tym tematem tak bardzo
lepiej uważaj na siebie chłopie
zresztą jak sam zauważyłeś
te ruskie dokumenty nie zastanowiły Cię???
wpuść takiego do domu

Przedstawicieli firm sprzedających opisywane produkty zachęcamy do szczerych wypowiedzi i podpisywania się pod swoimi postami z podaniem prawdziwych danych.

Wypowiedzi i tematy uznane za reklamowe, tym bardziej zamieszczane w sposób udający wypowiedzi autentycznych alergików, będą moderowane a nawet usuwane.

Forum służy rozmowom i wymianie opinii między alergikami. Reklamę należy zamówić z wykorzystaniem opcji przewidzianych do tych celów.

Admin

www.JaAlergik.pl - jedyny video portal o alergii oraz FORUM dyskusyjne dla alergików.

13

W ogóle ja sobie nie wyobrażam kupowania od domokrążcy... choćby nie wiem jak profesjonalnie wyglądał, to i tak wrażanie pozostaje, że on mi pokazuje np. najdroższe odkurzacze, tylko dlatego że ma z nich największą prowizję... a najczęściej tak jest.

14

Odświeżam wątek, bo jestem ciekawy jak się sytuacja rozwinęła z tą Aquilą, a że sam jestem na etapie szukania jakiegoś porządnego sprzętu (najlepiej żeby to był wielofunkcyjny odkurzacz piorący), to interesują mnie takie kwestie. Mnie też dziwi, że z jednymi produktami akwizytorzy krążą, a z innymi nie...  od czego to zależy? Zdaje sobie sprawę, że od wielkości również, ale przecież odkurzacz wcale mały nie jest.

15

Nie radze kupować tego badziewia. Jest to zwykły nawilżacz powietrza w ładnej obudowie za 6tys. Firma dopiero co założona przez ludzi od Powermeda co był takim samym chińskim wyrobem bez żadnego atestu jak to badziewie. Panowie domokrążcy przedstawiają je jako w pełni urządzenie medyczne przeznaczone dla alergików..niestety nie posiadają żadnych certyfikatów by to udowodnić. Firma ogólnie żeruje na niewiedzy klientów..wszystkie potrzebne dane wyciągają od znajomych, a potem przychodzą i kłamią w żywe oczy, że to najnowszy wynalazek medyczny przeznaczony dla alergików. Dowiedzenie się czegoś pod numerem telefonu graniczy z cudem..brak znajomości podstaw prawa. Próbują wyłudzać pieniądze od klientów, którzy rezygnują z zakupu.

Przestrzegam przed tą firmą by nikt nie dał się nabrać na ich piękne gadanie.

Szanowny użytkowniku w trosce o rzetelną informację dotyczącą produktów oferowanych przez sprzedawców Aquilamed Sp. z o.o. KRS 0000380983 (Toruń), tj. odkurzacza Ritello z serii Aquilamed by Ritello, pragniemy wyjaśnić, iż różnice dotyczące najwyższego modelu, czyli Ritello R1 SE (Specjalna Edycja) Aquilamed powered by Ritello (model z roku 2011), znajdują się na stronie internetowej aquilamed.pl w zakładce "strefa klienta".
Pragniemy nadmienić, iż urządzenie Ritello z serii Aquilamed to najnowszy oraz najwyższy model, wyposażony w silnik Dual Power System (najwydajniejszy silnik stosowany w urządzeniach z hydrosystemem na zasadzie systememu barycznego-tylko model 2011).
Urządzenie wyposażone jest w silnik oraz separator produkowany we Włoszech, które w 100% należą prawnie do Miedzynarodowego Holdingu Librex S.A.L. (rok zał. 1987 Kanada). W którego skład wchodzą IV kwatery: I. z USA (Librex USA S.A.L.), II. Malesia (Librex Malesia S.A.L.), III. Polska (Librex Poland S.A.L.), pozostałe podzespoły urządzenia montowane są w Centum Logistyczno-Spedycyjnym Librex S.A.L. na terenie Chińskiej Republiki, czego powodem jest eksport naszych produktów do 34. krajów na całym świecie. Regulacje handlowego prawa międzynarodowego, w niektórych państwach nakładają wysokie cła na produkty pochodzenia europejskiego (ochrona rynków własnych), a zwrócić uwagę należy, że produkty Ritello sprzedawane, są m.in. w takich krajach jak Stany Zjednoczone Ameryki, Katar, Kuwejt, Syria, Korea Południowa (tu obowiązuję wysokie cła na produkty z Europy, natomiast brak jest większych ograniczeń co do Chińskiej Republiki). W trosce o jakość oferowanych produktów dba departament jakości, składający się w znacznej częsći z inżynierów krajów Europy zachodniej - Włochy oraz Niemcy.
Pragniemy podkreślić, iż wyłącznym podmiotem uprawnionym do dystrybucji posiadającym status AUTORYZOWANEGO WYŁĄCZNEGO DYSTRYBUTORA NA TERENIE RP, posiada AQUILAMED Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, ul. Gdańska 4a, KRS 0000380983 (Toruń), wchodząca w skład:
Librex GROUP S.A.L. Arzt Hospital Street -Librex Bldg. Zalka-Lebanon (Phone: 009611 87 87 24)

Polityką firmy jest dostarczanie klientom sprzętu, nowego, nieużywanego, wyjątek stanowi, fakt, gdzie po zakończonym instruktażu, klient decyduje się na zakup urządzenia, które było demonstrowane.
Wybór należy w pełni do klienta, a konsultant zobowiązany jest do wykonania procedury zamówienia zgodnie z jego wolą.
Fakt oczekiwania przez klienta, ponad 30 dni jest absolutnie nierealny, gdyż każda sprzedaż jest tranzakcją podlegającą rejestracji w centralnej bazie klientów. A produkty Ritello z serii Aquilamed posiadają unikatowy "PASZPORT PRODUKTU" w formie trwale naniesionemu kodowi.

Jeśli jednak, wspomniani znajomi rzeczywiście oczekują tak długi okres, prawdopodobnie zakupu poprzedniego modelu Ritello dokonali od nieautoryzowanego sprzedawcy (prawdopodobnie po znacznie obniżonej cenie) lub produkt został odkupiony.

Aby uniknąc tego typu zdarzeń proponujemy sprawdzić autentyczność dystrybutora/sprzedawcy pod numerem infolinii Biura Obsługi Klienta (BOK) 10:00-17:00 Pn-Pt: +48 535111115 Aquilamed Sp. z o.o. lub 009611 87 87 24 w Librex Group S.A.L., Lebanon

Z poważaniem

Tomasz Zięba
Dział Obsługi Klienta
Aquilamed Sp. z o.o.

rozala napisał/a:

nie zgadzam się z tobą, ja umówiłam się na prezentację ritello i nie kupiłem bo uwazam że inne odkurzacze  biją na głowe ritello!!
wogóle czy tj ritello czy aquilamed ? 
ten odkurzacz wystepuje pod różnymi nazwami DLACZEGO?   

Nasi znajomi dali się namówic i kupili aquilamed nie moga nic powiedziec, bo nie otrzymali jeszcze odkurzacza maja tylko jakąś karteczkę ze bedzie dostarczony za 30 dni może będzie dostarczony , może nie bedzie, zobaczymy,
na razie się boją że starcili pieniędze i dowiadywali sie juz starostwie, tam jest rzecznik konsumenta za darmo co maja teraz zrobić - doradził wypowiedzieć umowę
oni tacy naiwni że świat!

17

Dlaczego próbuje nas pan tak ściemniać - szanowny panie Tomaszu z firmy Aquilamed_Polska????? przecież to co Pan pisze to TOTALNA MANIPULACJA! chyba sztuki propagandy uczył się pan jeszcze za komuny albo po prostu myśli pan, że to forum czytają ludzie tępi i bez obycia - teraz sedno mojej wypowiedzi:
Lebanon - to nazwa LIBANU w jęz. angielskim

Więc mimo pana potoku słów i próby zaciemnienia sytuacji widać, że uzytkownicy forum maja rację smile mylili sie tylko co do pochodzenia tego Ritello - nie jest on z Pakistanu tylko z Libanu!

dokładny adres po angielsku brzmi:
Liberex SAL
Arz Hospital Str. Liberex Bldg.
Zalka, Beirut – Lebanon

a po polsku:  Beirut = Bejrut, czyli stolica Libanu
Lebanon = Liban czyli państwo w zachodniej Azji, na obszarze Bliskiego Wschodu, nad Morzem Śródziemnym graniczące z Syrią i Izraelem.

Wystarczy???? czy chce Pan dalej się pogrążać i swoją firmę?

jak ktoś nie wierzy to proszę linka do strony firmy LEBREX gdzie to sprawdziłem:
http://librexgroup.com/contactus.php

Wszystko zaczęło się od obłędnego kichania przy zrywaniu czarnej porzeczki. Teraz już nie mogę o sobie inaczej powiedzieć niż Ja Alergik.

18

powiem tyle te urządzenie jest tyle warte co ludzie je sprzedający.
poracha życia,
choćby oddział w chorzowie. właściciel to buc i skończony kretyn

19

Najlepiej to kupować produkty sprawdzonych firm, a nie wierzyć w cuda akwizytorów. Ja tam kupuję piorący Philipsa i tyle. Dla zainteresowanych bardziej standardowymi modelami, odkurzacz dobry opinie dobre, jest git.

Bordowy ma rację. Ritello to chińszczyzna. Rurki teleskopowe bardzo lipne, zacinają się, materiał ABS? -kpina. te bidony na wodę dają ze starego, wcześniejszego modelu, szybko pękają. Jak można na takich rzeczach oszczędzać (ABS), żądając od ludzi 6-7 tys zł? Prezentacja to taka ściema. Myślałem, że gościa śmiechem zabiję jak mi na koniec powiedział, że dziś ostatni dzień, wielki rabat,promocja i można to urządzenie kupić nie za 10 tys,nie za7 tylko za 5820 z GARAMI (podróbka) .warunek? oddać stary odkurzacz! i nie brać dofinansowania z ich firmy? Tylko kto może je brać jak nikt o ich firmie nic nie wie.??

Hmmm pachnie mi to marną prowokacja, dziwne że co jakiś czas pojawiaja sie posty świezo zarejestrowanych osób dodajacych po jednym poscie i znikajacych. Tak to juz jest jak konkurencja nie moze zniesc firm które sprzedaja lepszy i bardziej sprawdzony produkt niz oni. Najlepiej umówić sie naprezentacje nic nie kosztuje a można zobaczyć jak działa to urządzenie, napewno jest lepsze od produktów konkurencji.

pozdrawiam

22

Ale po co te wszystkie dociekania i zastanawiania – jeśli firma jest podejrzana, to nie lepiej wybrać się do sklepu nie dla idiotów i kupić jakiś dobry odkurzacz piorący znanej marki? Bo teoretycznie w czym te wszystkie Aquilamed i Ritelle miałyby być lepsze?

No to dobra... przyznam się, pracowałem tam jako akwizytor, bo przedstawicielem tego nie można nazwać. Żałuję swojego czasu, zmarnowanych pieniędzy, amortyzacji auta no i oczywiście nauki całej prezentacji. Przejechałem się na ich firmie i ludzie, którzy kupili te Ritello. Chcesz to wierz, jak nie to Twój problem. Ja chcę tylko ludzi ostrzec i otworzyć im oczy. Odkurzaczem jest dobrym,ale nie najlepszym, tym bardziej nie za takie pieniądze. Dla Twojej informacji Aq_Polska, te spotkania, w Toruniu, Wawie są śmieszne i zalatywały kiczem. Ludzie doceniajcie swój cenny czas, prezentacja trwa ze 4 godziny,czy nie lepiej w tym czasie zabrać dzieci do teściowej?:D Poważnie odradzam.

diablo78 ta firma co chwile zmienia nazwę. jest podejrzana

24

Aquilamed_Polska napisał/a:

Hmmm pachnie mi to marną prowokacja, dziwne że co jakiś czas pojawiaja sie posty świezo zarejestrowanych osób dodajacych po jednym poscie i znikajacych. Tak to juz jest jak konkurencja nie moze zniesc firm które sprzedaja lepszy i bardziej sprawdzony produkt niz oni. Najlepiej umówić sie naprezentacje nic nie kosztuje a można zobaczyć jak działa to urządzenie, napewno jest lepsze od produktów konkurencji.

pozdrawiam

Nie wiem, dla mnie nie jest dziwne, że co jakiś czas zamieszczają posty osoby świeżo zarejestrowane. Chyba jest to normalne, skoro ktoś szuka informacji o waszej firmie ponieważ został oszukany przez waszego akwizytora to logiczne jest, że zarejestruje się by napisać jak beznadziejną firmą jesteście. Skoro już jesteście tutaj zarejestrowani i przeglądacie swoje tematy, to może poprosimy o wyjaśnienia dlaczego oszukujecie swoich klientów, że wasze urządzenia przeznaczone są dla alergików? W czym niby nawilżacz powietrza z funkcją odkurzania ma być pomocny? Czemu macie na swojej stronie informację, że wspieracie budowę Polskiego Sztucznego Serca z fundacją rozwoju kardiochirurgi gdy ta fundacja o was słowa nie słyszała?????
A teraz najważniejsze dlaczego jeszcze kilka miesięcy temu w zakładce media mieliście fałszywy, przerobiony przez was artykuł z Rzeczpospolitej zachwalający waszą firmę??? Zniknął jakoś strasznie szybko po tym jak użytkownicy zaczęli o tym pisać. Aby nie być gołosłownym niżej zamieszczam linki:
1. Artykuł z waszej strony:
http://img100.imageshack.us/img100/5343/rzecz.jpg

2. Oryginalny artykuł:
http://img406.imageshack.us/img406/1922/orygrzecz.jpg

Czekam na odpowiedź.

Jak widać wciąż jestem i szybko stąd nie odejdę.
witkacy - umieścił prawdziwy artykuł i ciekawe czym akwizycja teraz zacznie się bronić...

Do dnia dzisiejszego opłakuję swoją głupotę wchodząc do waszego składu. Na szczęście do końca się nie wypompowałem i nie dałem sobą manipulować przez durni kierującymi oddziałami. Szkoda tylko, że nie opamiętałem się w porę. Na prawdę jest mi przykro, ale przechodząc przez progi tamtej firmy nie wiele znalazłem opinii w internecie, może mało skutecznie szukałem przez zapewnienia ludzi tam pracujących i zapewniających, że opinie negatywne pisała konkurencja.