Temat: Aquilamed Ritello, opinie - odkurzacz

Już ponad miesiąc temu kupiłem odkurzacz firmy Aquilamed. Mam jedno PYTANIE.
Mój znajomy chciał sprawić sobie Ritello przez strone internetowa firmy maktex .
Wszystko byłoby ok tylko że oni nie odbierają telefonów! Nie wiem wogóle dlaczego ich strona funkcjonuję.
Dopiero wizyta prezentera w domu otworzyła mi oczy. Uważam, że warto przyjrzeć się tej sprawie

2

Odp: Aquilamed Ritello, opinie - odkurzacz

nie zgadzam się z tobą, ja umówiłam się na prezentację ritello i nie kupiłem bo uwazam że inne odkurzacze biją na głowe ritello!!
wogóle czy tj ritello czy aquilamed ? 
ten odkurzacz wystepuje pod różnymi nazwami DLACZEGO?

3

Aquilamed sprzedaje orginalne odkurzacze Ritello! Wiem bo jestem jego posiadaczem i jestem bardzo zadowolony...

4

Ten ich produkt to przecież zwykły odkurzacz który wygląda jak rakieta

5

No nie wiem czy taki zwykły. Te odkurzacze mają separator i ten system do filtrowania powietrza.

Rainbow zrobiło robotę wśród alergików i teraz inne firmy chcą ich naśladować.

6

to oni wspierają WOŚP i fundację Religi ta od przeszczepów serc

zdrowia życzę i wyciągam mojego zelmerka, który też miał być antaylergiczny tylko że okazało się że ma skutzeczność na poziomie 25%
czyli co?? usuwa 25% alergenów??? a co z resztą?? smile)
co za świat!
kupować tą "rakietę"?

"(...)Jeźdźcy Rohanu! Ślubowaliście! Wypełnijcie przysięgę daną władcy i ziemi!"

8

proszę cie ta skuteczność jest tylko gdy nasz nowy odkurzacz, nieurywany, gdy masz nowy worek i filtry. teraz jego skuteczność nie przekracza nawet 9 %. aaa i gratuluje wyboru. zalmer najbardziej kurzy:P:P:P:D
i sprzęt za 2 tys to podróbki

9

Powiem tylko tyle siedziba mieści się w Toruniu to prawda, obecnie jest przekształcanych kilka biur na terenie Polski aby sprzedawać ritello pod nazwą aquilamed czyli w każdym mieście można osobićie kupić ten odkurzacz dla alergików?

z tego co kojarze to trzeba się na pokaz telefonicznie umówić

"(...)Jeźdźcy Rohanu! Ślubowaliście! Wypełnijcie przysięgę daną władcy i ziemi!"

11

ja to bym się bał wpuścić kogoś do domu ale w sumie może poodkurzać :-P

Rainbow też był sprzedawany na pokazach a teraz można go kupić na Allegro

www.JaAlergik.pl - jedyny video portal o alergii oraz FORUM dyskusyjne dla alergików.

13

W ogóle ja sobie nie wyobrażam kupowania od domokrążcy... choćby nie wiem jak profesjonalnie wyglądał, to i tak wrażanie pozostaje, że on mi pokazuje np. najdroższe odkurzacze, tylko dlatego że ma z nich największą prowizję... a najczęściej tak jest.

14

Odświeżam wątek, bo jestem ciekawy jak się sytuacja rozwinęła z tą Aquilą, a że sam jestem na etapie szukania jakiegoś porządnego sprzętu (najlepiej żeby to był wielofunkcyjny odkurzacz piorący), to interesują mnie takie kwestie. Mnie też dziwi, że z jednymi produktami akwizytorzy krążą, a z innymi nie...  od czego to zależy? Zdaje sobie sprawę, że od wielkości również, ale przecież odkurzacz wcale mały nie jest.

15

Jest to zwykły nawilżacz powietrza w ładnej obudowie. Na tych pokazach trzeba podać swoich znajomych zeby dostać jakąś tam przystawkę.

Szanowny użytkowniku w trosce o rzetelną informację dotyczącą produktów oferowanych przez sprzedawców Aquilamed Sp. z o.o. KRS 0000380983 (Toruń), tj. odkurzacza Ritello z serii Aquilamed by Ritello, pragniemy wyjaśnić, iż różnice dotyczące najwyższego modelu, czyli Ritello R1 SE (Specjalna Edycja) Aquilamed powered by Ritello (model z roku 2011), znajdują się na stronie internetowej aquilamed.pl w zakładce "strefa klienta".
Pragniemy nadmienić, iż urządzenie Ritello z serii Aquilamed to najnowszy oraz najwyższy model, wyposażony w silnik Dual Power System (najwydajniejszy silnik stosowany w urządzeniach z hydrosystemem na zasadzie systememu barycznego-tylko model 2011).
Urządzenie wyposażone jest w silnik oraz separator produkowany we Włoszech, które w 100% należą prawnie do Miedzynarodowego Holdingu Librex S.A.L. (rok zał. 1987 Kanada). W którego skład wchodzą IV kwatery: I. z USA (Librex USA S.A.L.), II. Malesia (Librex Malesia S.A.L.), III. Polska (Librex Poland S.A.L.), pozostałe podzespoły urządzenia montowane są w Centum Logistyczno-Spedycyjnym Librex S.A.L. na terenie Chińskiej Republiki, czego powodem jest eksport naszych produktów do 34. krajów na całym świecie. Regulacje handlowego prawa międzynarodowego, w niektórych państwach nakładają wysokie cła na produkty pochodzenia europejskiego (ochrona rynków własnych), a zwrócić uwagę należy, że produkty Ritello sprzedawane, są m.in. w takich krajach jak Stany Zjednoczone Ameryki, Katar, Kuwejt, Syria, Korea Południowa (tu obowiązuję wysokie cła na produkty z Europy, natomiast brak jest większych ograniczeń co do Chińskiej Republiki). W trosce o jakość oferowanych produktów dba departament jakości, składający się w znacznej częsći z inżynierów krajów Europy zachodniej - Włochy oraz Niemcy.
Pragniemy podkreślić, iż wyłącznym podmiotem uprawnionym do dystrybucji posiadającym status AUTORYZOWANEGO WYŁĄCZNEGO DYSTRYBUTORA NA TERENIE RP, posiada AQUILAMED Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, ul. Gdańska 4a, KRS 0000380983 (Toruń), wchodząca w skład:
Librex GROUP S.A.L. Arzt Hospital Street -Librex Bldg. Zalka-Lebanon (Phone: 009611 87 87 24)

Produkty Ritello z serii Aquilamed posiadają unikatowy "PASZPORT PRODUKTU" w formie trwale naniesionemu kodowi.

Aby uniknąc tego typu zdarzeń proponujemy sprawdzić autentyczność dystrybutora/sprzedawcy pod numerem infolinii Biura Obsługi Klienta (BOK) 10:00-17:00 Pn-Pt: +48 535111115 Aquilamed Sp. z o.o. lub 009611 87 87 24 w Librex Group S.A.L., Lebanon

Z poważaniem

Tomasz Zięba
Dział Obsługi Klienta
Aquilamed Sp. z o.o.

17

Ale wkleił formułkę :-)

Wszystko zaczęło się od obłędnego kichania przy zrywaniu czarnej porzeczki. Teraz już nie mogę o sobie inaczej powiedzieć niż Ja Alergik.

18

powiem tyle te urządzenie jest tyle warte ile kurzu wyciągnie z pokoju mojego chorego dziecka

19

Najlepiej to kupować produkty sprawdzonych firm, a nie wierzyć w cuda akwizytorów. Ja tam kupuję piorący Philipsa i tyle. Dla zainteresowanych bardziej standardowymi modelami, odkurzacz dobry opinie dobre, jest git.

Najlepiej umówić sie naprezentacje nic nie kosztuje a można zobaczyć jak działa to urządzenie, napewno jest lepsze od produktów konkurencji.

pozdrawiam

21

Ale po co te wszystkie dociekania – jeśli firma jest dobra, to nie lepiej poprostu zamówić pokaz? Można wybrać się do sklepu nie dla idiotów i kupić jakiś dobry odkurzacz piorący znanej marki? Bo teoretycznie w czym te wszystkie Aquilamed i Ritelle miałyby być lepsze?

22

Aquilamed_Polska napisał/a:

Najlepiej umówić sie naprezentacje nic nie kosztuje a można zobaczyć jak działa to urządzenie, napewno jest lepsze od produktów konkurencji.

pozdrawiam

Nie wiem, dla mnie nie jest dziwne takie pokazy

Nic nie pozwala poznać tak oferowany prodkukt jak test we własnym domu

24

No nie wiem, nie wiem. Może kiedyś :-P

25

Ja kupiłam Ritello na raty, pokaz ekstra, niezła zabawa i wielkie oczy co jest w materacu

polecam